/* jk - xs sm md lg */
include uri='design:page_header_searchbox.tpl'

Amazment - spółka spin-off Politechniki Warszawskiej

Dzięki projektowi Społeczna Odpowiedzialność Nauki, którego celem jest popularyzacja nauki i osiągnięć uczelni technicznych poprzez promocję wyników badań naukowych, wdrażanych do gospodarki przez spółki celowe z wykorzystaniem najbardziej efektywnych kanałów marketingowych, mamy możliwość przedstawić jaki sukces można odnieść wierząc w swoje możliwości.

Spółka spin-off Amazemet utworzona została w 2019 roku w wyniku współpracy Instytutu Badań Stosowanych Politechniki Warszawskiej oraz pracowników Wydziału Inżynierii Materiałowej.

Obecnie firma bardzo dobrze prosperuje, a zrealizowany przez nas film pokazuje efekty jej pracy. Jesteśmy dumni z naszych pracowników, którzy potrafią wykorzystać swoją wiedzę i przekuć ją w rynkowy sukces. 

Zapraszamy Państwa do obejrzenia pierwszego, ale nie ostatniego filmu promującego osiągnięcia naukowców z Politechniki Warszawskiej.

Link do filmu: https://youtu.be/bRkZIfNZi6k

Link do AMAZMENT: https://www.amazemet.com/products/

Do współpracy zapraszamy zarówno naukowców z Politechniki Warszawskiej, którzy wierzą w swój pomysł i pragną założyć spółki, jak i firmy zainteresowane rozwiązaniami proponowanymi przez Politechnikę Warszawską.