Zakończenie naboru projektów do analizy rynkowej

Chcieliśmy Państwu bardzo podziękować za przesłanie tak licznych Kart Technologicznych. Podstawowe informację o wszystkich nadesłanych projektach zostaną umieszczone w naszej bazie danych, jako oferta technologiczna. Chcieliśmy nadmienić, że nadal mogą Państwo przysyłać Karty, ponieważ będą one umieszczane na bieżąco w naszej bazie danych/ofert dla przedsiębiorców.

Nabór projektów do bezpłatnej analizy rynkowej

Instytut Badań Stosowanych Politechniki Warszawskiej wraz z Rektorem Politechniki Warszawskiej ogłasza nabór projektów do analizy rynkowej i wyceny wartości.

Rusza II edycja konkursu „Polski Wynalazek”

Masz głowę pełną pomysłów, które sprawią, że życie codzienne może stać się prostsze? Lubisz projektować i masz w sobie żyłkę prawdziwego wynalazcy? Zgłoś swój pomysł do konkursu „Polski Wynalazek 2014”! Nagrodą w konkursie na najciekawszą innowację jest 50 tys. zł.

500 mln zł na innowacyjne badania w rolnictwie i leśnictwie oraz rozwój technologii przyjaznych środowisku

Wzrost   międzynarodowej   pozycji   Polski   w   badaniach   naukowych   i   pracach   rozwojowych  oraz  wypracowanie i transfer do otoczenia społeczno-gospodarczego innowacyjnych rozwiązań na rzecz środowiska naturalnego, rolnictwa i leśnictwa to cele strategicznego programu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju „Środowisko naturalne, rolnictwo i leśnictwo” - BIOSTRATEG.

Spółka celowa, Uczelni i ocena parametryczna - odpowiedź MNiSW

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zajęło stanowisko w sprawie oceny parametrycznej i komercjalizacją badań przez spółkę celową.

Pierwsze Spotkanie Ekspertów

25 lutego w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskie odbyło się pierwsze spotkanie międzywydziałowego zespołu ekspertów Instytutu Badań Stosowanych Politechniki Warszawskiej.