/* jk - xs sm md lg */
include uri='design:page_header_searchbox.tpl'

Politechnika Warszawska na 10 Forum Rozwoju Mazowsza

W dniach 16-17 października 2019 r., podczas 10. Forum Rozwoju Mazowsza, Instytut Badań Stosowanych Politechniki Warszawskiej wraz z Centrum Rozwoju Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Warszawskiej przedstawią ciekawe technologie i innowacyjne rozwiązania wypracowane przez powstałe na Uczelni spółki spin-off. Swoje osiągnięcia i rezultaty pracy zaprezentują spółki: BIOTmi, Materials Care, Eco Bean, Uniq.

Forum Rozwoju Mazowsza to najważniejsze w województwie mazowieckim wydarzenie konferencyjno-warsztatowe związane z rozwojem regionu organizowane przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Główną ideą Forum jest promocja innowacyjnych projektów i rozwiązań, które są realizowane i wykorzystywane dzięki wsparciu Funduszy Europejskich.

Dwudniowe wydarzenie skupi uczestników z obszaru biznesu, nauki, administracji, a także organizacji pozarządowych. Podczas debat, prezentacji dobrych praktyk, innowacji technologicznych czy inspirujących rozwiązań edukacyjnych i prospołecznych uczestnicy mają szansę zaprezentować swój wkład w rozwój Mazowsza. W programie Forum nie zabraknie warsztatów, premierowych pokazów wynalazków, będących wynikiem realizowanych projektów, czy konsultacji z ekspertami z wielu dziedzin.

Tegoroczne Forum Rozwoju Mazowsza odbędzie się w Centrum Konferencyjnym MsMermaid.

Udział w Forum jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji za pomocą formularza umieszczonego na stronie Wydarzenia.